...po půl roce zase zpět v mém blogovém světě.

Pavel.

9. dubna 2012 v 22:39 | L. |  *Jsem.."
Rozhodla jsem se něco napsat o mém nejlepším příteli..Možná si říkáte,že tenhle článek by měl být spíše v rubrice "Miluji",ale kdepak..musím ho zařadit do rubriky "Jsem",protože tenhle člověk už je neodmyslitelnou součástí mne samotné..

Pavel..nebo taky Pavka,jak mu říkají všichni ostatní..a Pája,jak mu říkám já, je o rok starší,vedle mě až nebezpečně vysokej,hnědovlasej kluk s těma nejupřímnějšíma zelenýma očima a strašně milým úsměvem. On je vlastně úplně obyčejnej kluk,ale pro mě je jedinečnej..Když se opravdu upřímně usměje,rozsvítí se všechno kolem a mě vždycky přepadne takový ten pěkný pocit,že je šťastný.

Povahově nevím,jestli ho dokážu popsat..já sama ho znám asi lépe než kdokoliv jiný,ale nikdy jsem mu nějaké zvláštní rozbory nedělala..prostě vím,jaký je,mám to zapsané do určitých pocitů a nikdy mě nenapadlo to pojmenovat slovy. Spíš bych to popsala přes náš vztah..

Pája mě nikdy nenechal ve štychu..kdykoliv se mi něco děje,vím,že za ním můžu přijít a on mě nikdy neodbije..vždy mě vyslechne a pokud ví,jak mi poradit,pokusí se o to.Ono mi většinou stačí už to,že mě poslouchá,nepotřebuji,aby něco říkal.Známe se už skoro dva roky a mě to přijde jako věčnost a zároveň,jako bychom si včera poprvé podávali ruce na seznámení.Důvěra se mezi námi vyvíjela tak jako postupem času,ale řekla bych že zároven hodně rychle,protože jsme oba takoví,že opravdu nemáme rádi lidi,natož,abychom jim důvěřovali..tady to bylo ale jiné..
On byl ten jehož "vinou" jsem se vždy smála..on byl ten s kým jsem dokázala plakat a nestyděla jsem se za to..nejhezčí zážitky,co mám jsou s nim..od nikoho by mě zrada nebolela tak strašně moc jako od Páji.
Zkrátka s nikým nejsem tak šťastná..on je "jen" kamarád a pro mě je to víc než cokoliv..

Věřte nebo ne..bydlíme od sebe skoro 200 km,vídáme se jednou za měsíc a přesto je to všechno tak úžasný :)) nic neni tak krásný, jako když si vždycky po měsíci na autobusáku padnem do náruče :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Amelie Amelie | Web | 11. dubna 2012 v 2:21 | Reagovat

Krásné vyznání. Je nádherné mít přátele, na které se můžeme v nouzi obrátit a spolehnout.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama