...po půl roce zase zpět v mém blogovém světě.

"Nějak se mi stále nezdá můj pravý lalok!" ... "Typická stížnost mužů, nic není nikdy dost velké.."

23. ledna 2012 v 22:23 | L. |  *Den za dnem..?* =)
Už zase.
Zase je deset večer, zase je pondělí a já zase koukám na The BigBang Theory. Asi je to závislost, je to jedna z mála věcí u který úplně vypínám..
Ale vlastně jsem docela šťastná.. :) Včera jsem měla úžasný rozhovor s P. na knize xichtů. V pátek ho konečně zase uvidím..jak ráda vždy na konci měsíce sednu na autobus a jedu za ním těch dlouhých 170 km..vždycky mě obejme a jeho první poznámka je "Lůco, ty jsi čím dál tím menší," a já si nikdy neodpustím poznámku o mrakodrapu a o 185 centimetrech chodícího zla.. Jak mě vždycky spraží pohledem, když si všimne, že mám u sebe jeho gumovej duhově barevnej náramek, kterej jsem mu podle sebrala před půl rokem při jedný z našich obvyklých bitev na vlakovym nádraží =D. Jak je mi dycky fajn, když sedíme kdekoliv, on mi povídá všemožný i nemožný..a je úplně jedno,jestli je to vážnej rozhovor nebo mě od smíchu bolí břicho.. jak mu vždycky svítěj ty jeho zelený voči, když má z něčeho radost a jak ho neustále nutim, aby se usmál, protože ten upřímnej úsměv je úplně k nezaplacení..

Říkáte si, že asi mluvim o svým příteli, kterýho nesmírně miluju. Kdepak. P. je ten nejlepší kamarád, jakýho jsem kdy měla..nikdy mě nezradil, nikdy ke mně nebyl nefér..kdykoliv přijdu a něco potřebuju,ať už pomoct s něčím do školy nebo s takovou tou psychickou útěchou, vždycky se aspoň pokusil pro mě něco udělat..a když už byl špatnej z toho, že neví, jak mi má pomoct, tak mi vždycky pomáhal už jenom tím, že byl se mnou.. Jo, já ho miluju. Ale jinak. Tohle není jako láska ve vztahu, tohle je totiž něco mnohem silnějšího..

Lituju lidí, kteří nemají přátele..a lituju i ty, kteří jich mají spousty, ale žádný není takový ten, který s tebou bude pořád a za každou cenu..protože, když se směješ, jsou s tebou všichni, ale plakat už většinou musíš sám.. Važte si lidí, kteří se s vámi budou smát. Važte si ale nesmírně hlavně těch, kteří vás obejmou, chytí vás za ruku, utřou vám slzy a nebo jen budou sedět vedle vás, budou vám naslouchat a cítit s vámi ..važte si přátel, protože život bez přátel je plný nástrah a neustálého strachu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michelle Michelle | Web | 24. ledna 2012 v 18:42 | Reagovat

takové přátelství je moc fajn, ať už s holkou nebo klukem =o) jsem ráda, že mám takových kamarádek víc =o)

2 Amelie Amelie | Web | 11. dubna 2012 v 2:19 | Reagovat

Přátelství je jedna z nejkrásnějších věcí. Bez přátel by byl život pustý a smutný.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama