...po půl roce zase zpět v mém blogovém světě.

Leden 2012

"Nějak se mi stále nezdá můj pravý lalok!" ... "Typická stížnost mužů, nic není nikdy dost velké.."

23. ledna 2012 v 22:23 | L. |  *Den za dnem..?* =)
Už zase.
Zase je deset večer, zase je pondělí a já zase koukám na The BigBang Theory. Asi je to závislost, je to jedna z mála věcí u který úplně vypínám..


Nevinnost.

22. ledna 2012 v 14:52 | L. |  *Like*
Některé věci se nedají vyjádřit slovy.

Poslouchej. Není zvuk klavíru všeříkajícím vyjádřením nevinnosti??? :)


Zvykni si na to, že máš jenom sebe. Pod sebou peklo a nahoře nebe.

22. ledna 2012 v 14:09 | L. |  *Myšlenky..*
Bude to znít vtipně,ale...zase zpátky???

Možná. A třeba taky ne. Všechno se hrozně žene, čas je nemilosrdnej hráč..nestíhám si ani uvědomovat, co se kolem mě děje a už jsou tu nové chvíle, zážitky, pocity, myšlenky..radosti, smutky.. trochu tomu nerozumím, o co nám tu teda všem jde? Vždyť všichni dopadnem stejně, tak co tady děláme? Závodíme v tom, kdo přežije nejdýl? Závodíme v tom, kdo si při tý cestě nejmíňkrát rozbije koleno a nebo v tom, kdo nejvíckrát upadne,zase se zvedne a půjde dál? .. Těžko říct.

Za tu dobu,co jsem tu nebyla se toho stalo tolik a přitom možná vůbec nic.Já vim,že si hodně protiřečím, ale víceméně k tomu mám asi nějakej důvod. Vždyť jediná moje starost je vlastně škola a hlavně moje vlastní nálady, kterým poslední dobou ani trochu nerozumim.

Znáte ten pocit,když máte někoho,koho si neskutečně vážíte a přestože se nic špatnýho neděje,tak máte strach,že ho stratíte? Když už vám to všechno trochu leze na mozek a když se vám něco děje,máte pocit,jako by ten dotyčnej k vám promlouval,ačkoliv s vámi fyzicky není? Dá se ještě mluvit o přátelství nebo už je to láska? Na jednu stranu byste chtěli,aby to byla láska a byla opětovaná a na druhou stranu byste se šli někam zahrabat a držet se přátelství,protože pokažená láska se málokdy vrací k přátelství..

Není to trochu jako stát na popraskaném ledě a mít dvě možnosti? ..
Buď ten led vydrží a nebo se prostě zřítíte a začnete se topit.