...po půl roce zase zpět v mém blogovém světě.

..každý ví,jak vypadáš,ale málokdo ví,kdo jsi..

14. března 2011 v 16:35 | L. |  *Myšlenky..*
Dneska je to přesně měsíc,co jsem sem psala.Ne.Ta odmlka nebyla záměrná,jen prostě nějak nemám čas a pravda,že ani moc náladu a nápad sem psát.No to je fuk.A teď k nadpisu.


Včera večer na fejsbůku mě můj spolužák přesvědčoval,jak výborně mě zná.Všude okolo vykládá,jak mě zná..pravda je taková,že celé tři a půl roku jsme si sotva řekli Ahoj,natož,abychom se spolu bavili.A poslední dva měsíce si akorát píšem na fejsbuku.Ve škole se spolu moc nebavíme.Vlastně skoro vůbec..Na obědě mi vždycky schválně přemístí mojí bundu z jedné šatny do druhé a pak se baví tím,když jí nemůžu najít..to jsme dělali ve třetí třídě =D.Ale proč ne,žeano.A já stále nechápu,jak s takovou jistotou může prohlašovat,že mě zná.Vždyť o mě neví vůbec nic.Já nevím vůbec nic o něm.Ale nedá se říct,že by mě to nějak žralo.To je jedno...Že mě zná může prohlašovat člověk,kterému já sama důvěřuji,koho nechávám nahlížet do svých myšlenek.Nemyslím si,že přátelství přes internet je nějak zvlášť důvěryhodné.Ano,jsou výjimky,to nepopírám,nechci házet všechna přátelství do jednoho pytle,to ani nejde,to bych odsuzovala celé tohle blogaření a všechno..

Kolik máte přátel o kterých můžete s klidem prohlásit,že vás znají? Já mám takovéhle přátele čtyři.Jsou to lidi,kteří toho o mě ví fakt hodně,nemohu říct,že všechno,ale je toho fakt dost.Jsou to lidi,kterým nemůžu ani zalhat i kdyby to byla sebemenší a sebeneškodnější lež,protože oni to na mě poznají.Oni vždy poznají,že se něco děje a nemusím jim ani nic říkat.Myslím si,že je to krásný mít někoho takového,komu můžete věřit,kdo vás podrží,kdo vás chytne za ruku a obejme..kdo Vás má rád takový jaký jste.Samozřejmě pak je tu rodina,ale to záleží na vztahu každého,to má každý jinak.Já se doma třeba nesvěřuji,já nemůžu přijít za mamkou a říct jí,že se mi někdo líbí nebo tak,protože to druhý den ví celá rodina =D.

Jak to máte vy? ;)

(fotka focená mnou.Nevím.Myslím,že má něco do sebe.Aneb za maskou jen další maska..)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Brigita Brigita | Web | 29. března 2011 v 21:13 | Reagovat

Že někoho takového máš, to ti moc přeju. :) Souhlasím, je to fajn... přijít třeba do školy špatně nenaložená a hned se tě někdo ptá, jestli jsi v pořádku, jestli nechceš s něčím pomoct...
Já jsem takové kamarádky měla dvě... Po nepříjemné události minulý rok jednu... A nedávno jsem značně vyděšená zjistila, že si tou jednou přestávám být jistá... Takže doufám, že ty jsi na tom se svými přáteli lépe. ;)

2 Babe Babe | E-mail | Web | 1. dubna 2011 v 20:12 | Reagovat

Buď fklidu :D se mnou je ochoten mluvit jen ančátor, a proto ho pořád seru na můj blog :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama