...po půl roce zase zpět v mém blogovém světě.

Únor 2011

Jaro,jaro..kde jsi? =(

14. února 2011 v 21:32 | L. |  *Den za dnem..?* =)
Už vážně chci,aby bylo jaro..aby bylo krásně teplo,všude bylo všechno zelený,abychom mohli veškerý výpadky argumentovat tím,že na nás jde jaro =D.
Zimu mám ráda,ale musí to být taková ta zima,kdy je všude hromada krásnýho bílýho sněhu,né to neidentifikovatelné cosi,co je teď..no..já bych to identifikovala a pojmenovala,ale nechci bejt sprostá žeano.


..optimismus je jen nedostatek informací.. =D

9. února 2011 v 17:54 | L. |  *Den za dnem..?* =)
"Smích, tato křeč plic a obličejových svalů, je účinkem nepředvídaného a naprosto jasného poznání naší převahy nad jiným člověkem..."


Zavřete oči...odcházím...ale nebrečte,za dva dny máte zas po klidu =D

4. února 2011 v 15:36 | L. |  *Den za dnem..?* =)
Pcha!
Jak já nesnáším všechna soustředění s naším tanečním týmem =D.Tanec miluju,ale na tohle prostě nemám nervy.Lépe řečeno na ty lidi nemám nervy.Jen pro upřesnění,poslední půlrok se náš tým skládá ze samých zmalovaných holčiček,jejichž tatínkové mají tak 4x větší plat,než obyčejný lidi a prostě jsou "lepší" a sou si toho moc dobře vědomy =D. Řekněme,že všichni dobrý lidi,co se mnou celých 5 let byli v týmu utekli v létě 2010 dokud mohli. Podobný útěk taky plánuju na konci tohohle školního roku.Tanec je pro mě vším,kdyby mi zakázali tancovat,nevydržela bych to,ale už se mi zdá zbytečný tam zůstávat,když tam chodím vlastně nerada.Nehledě na to,že to stojí šílený peníze a já už po našich prostě nemůžu chtít,aby za mě vyhodili 20 tis. ročně...

Opravdu už se nemůžu dočkat,až budu mimo treninků nucená hrát hry a dělat,jak jsem z nich strašně nadšená =D.Ono si říkáte,že jsem možná strašně nevděčná,že pro nás připravujou takovej bohatej program a já si toho nevážim,ale to se prostě nedá. Ha! a pudem bobříka odvahy =D =D. Že je to ještě baví =D. Ze mně byli "strašidla" dycky strašně zklamaný,protože se tmy nebojím a když se leknu,tak to spolknu a neřvu =D. 
Baví mě jim kazit radost =D.

Mějte se a smějte se.
L.


If you fall, get up and go away...

2. února 2011 v 19:15 | L. |  *Den za dnem..?* =)
..Je fajn,když vám někdo dokáže,že tu stále jsou lidé s pochopením,s citem a s tákovýma těma vlastnostma,které dnešní lidstvo dost často postrádá..

..musím se s vámi podělit o takovej jeden zážitek.