...po půl roce zase zpět v mém blogovém světě.

..už by mohla dát pokoj,potvora hnusná!

25. ledna 2011 v 17:54 | L. |  *Den za dnem..?* =)
Zdravím Vás.
Podle nadpisu možná čekáte,že bych tu mohla povědět něco "pěkného" o někom,ale bohužel,asi zklamu,jelikož je řeč opět o škole.


...Ta nevděčná,časkradoucí,krvelačná,odporná,hloupá,netrpělivá,arogantní,sobecká mrcha! Kdybych za sebou neměla 9 hodin prosezených v lavici,možná bych těch vlastností dala dohromady víc,ale takhle už mi to vážně dneska nemyslí..
Dneska mě parádně vytočila hned naše třídní první hodinu.Už tři roky mám své milované místo v poslední lavici v prostřední řadě..ona se po takový době rozhodne,že si mě přesadí,prosimpěkně do druhý lavice přímo za neuvěřitelně hyperaktivního,otravnýho,rádoby vtipného,ale spíše než vtipného trapného a směšného,mnou nesnášeného tvora! Ale tak fajn,to už se nějak přežije..nebudu tu dělat hysterické scény kůli sezení ve škole,žeano (*neodvolávám ale,že mě to štve!*) =D. 
Na vysvědčení budu mít nakonec 9 dvojek,což neni nic extra a nejsem s tim úplně spokojená,ale když si vezmu,že mi ještě před měsícem vycházely čtyři trojky,tak jsem za to ještě zatraceně šťastná =D.
Jen tak mimochodem v sobotu jsem absolvovala maturák Oktávánů,kterej se vyvrbil dosti zajímavě..v Oktávě mám bratránka,jinak nevím,jestli by mi naši vůbec dovolili tam jít..vážení mí rodičové šli taky..respektive ne rodičové,ale jen tatínek,jelikož mamka měla noční..taky jsem tam měla tety,strejdy,babičku,dědu a prostě všechno otravné a protivné z rodiny z tátovy strany,co tak hrozně nemám ráda,protože je to proradné,všechno to napráská a hlavně to na vás normálně cukruje a pak za vašimi zády to o vás vykládá všelijaké nesmysly.Ztráta času. 
Já jsem normálně alkoholnepijící člověk..lépe řečeno,mám k tomu celkem zápornej vztah..zastávám názor,že se dovedu bavit i bez toho,abych byla opilá..ani tady jsem se teda vůbec nechystala pít..no nakonec jsem něco málo měla,ale byla jsem jen v dobré náladě..stalo se ale pár parádních vtipných příhod..
První z nich byla,když jsme přišli s kamarádkou Adélkou k baru,kde stál jeden klučina z Kvinty..říkejme mu třeba Martin a byl už dost solidně nalámanej..a povídá Adélce,jak strašně jí to sluší a jestli jí může dát pusu..jen takovou malou na tvář...já jsem je v tu chvíli nějak přestala poslouchat,nebo sem byla duchem nepřítomna,prostě těžko říct..asi po pěti minutách jsem se otočila zpátky na ně a Martin mi najednou vlepil pusu,hrozně se šklebil a já na něj koukala jak telátko na nový vrata..ale neřešila jsem to.Ráno jsem se dozvěděla,že ho navedla Adélka =D =D =D.Paráda. =D

*šíleně chytlavá písnička,kterou nám hráli na diskotéce*
No.
Někdy od jedný byla diskotéka..hráli fakt parádní písničky,takový ty klasický diskotékovky,který každej zná.Já si tak tancovala a najednou koukam a o zeď tam tak sám stál opřenej můj spolužák.My mu říkáme Blonďáku,protože má po ramena dlouhý blond vlasy.On je to strašnej introvert a s nikym se moc nebaví,ale když je mimo školu,tak je hrozně fajn.Tak jsem pro něj šla,jako jestli pujde tancovat.Nahodil takovej svatouškovskej úsměv a 5 minut na mě jen tak blbě civěl.Pak se zeptal,co sem říkala =D.Zopakovala jsem to a očekávala odpověď.Tý jsem se opět nedočkala,zas jen 5 minut koukal.To už jsem si říkala "jo hochu,tak ty jseš jasnej!" =D.Odpovědi jsem se nakonec dočkala.Prej jakože jasný,že jde,čapl mě za ruku a ať ho vedu..nějak jsme tam tancovali,hrozná sranda,ten tam předváděl takový taneční kreace a jak byl podnapilej tak měl chvílema trochu problém s rovnováhou,ale to bylo vpohodě žeano.Byly asi dvě.A Blonďák se na mě tak vrhnul a začal mě tam objímat.Tak sme tam tak stáli objatý,když mi kouknu přes rameno a vidim mého tatínka..nejspíš jak mě hledá..Blonďák se mě stále držel jak klíště (né,že by mi to vadilo.. =D ) a jenom asi dva metry od nás,zády k nám můj táta a já si jenom říkám "prosím,prosím,hlavně se neotáčej!" =D.Musím říct,že jsem měla opravdu štěstí,jelikož přestože se tatínek nakonec otočil,tak si nás nevšiml =D. Pak jsem se za tátou po nějaký době rozhodla jít,ať mě nemusí hledat..tak sem se s Blonďákem tak rozloučila a šla jsem za tátou. No,ono toho bylo za tu diskotéku celkem dost..ploužáky a tak různě..popravdě řečeno jsem já doufala,že si Blonďák nebude pamatovat a Blonďák zas doufal,že si nebudu pamatovat já..humorný bylo,když jsme dneska zjistili,že si pamatujem oba všechno.To pak nastalo takové..ehm..trapné ticho,po kterém následoval hroznej záchvat smíchu.Roztomilé.
Každopádně z toho mám fajn pocit.Po 4 letech,co jsme spolu ve třídě jsem ho trochu poznala a začli jsme se zdravit =D.Vtipný,já vim.
Zatraceně,nějak jsem se rozepsala..silně pochybuju,že to někdo dočte do konce..

Mějte se a smějte se.
L.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama