...po půl roce zase zpět v mém blogovém světě.

Můj vzor???

12. prosince 2010 v 12:12 | L. |  *Myšlenky..*
No..
Nečekejte,že z tohohle článku budete nějak zvlášť moudří a že se dozvíte konkrétní jména.Ne.
Kdo/co to vlastně vzor je? Já si myslim,že každej to vidí trochu jinak.Je to člověk,kterého obdivujeme.To nepochybně.Ale k čemu slouží? Ehm =D "slouží"..to je dost blbě řečeno,ale určitě chápete,jak to myslím...chceme být jako náš vzor? .. Chceme ho kopírovat?...Nač chtít být něčí kopie,vždyť je to podle mně úplný holý nesmysl..Jo.Je fakt,že každý jsme originál a že někdo nemůže být úplná něčí kopie..to je jasný.Ale zase,kde bychom byli,kdybychom neměli nikdy žádný vzor???

Když jsem byla malá a začala dělat gymnastiku,chtěla jsem být jako má velká sestřenice..kdyby ona mě nezaujala tím,co dělala,možná bych ani cvičit nezačala...byla mým vzorem.Když jsem začla jezdit na koních,chtěla jsem být jako jeden můj čtrnáctiletý kamarád,který jezdil závodně..když jsem kdysi začla závodně tančit,taky jsem k tomu nepřišla úplně sama..byl člověk,který mě,aniž by něco říkal,dokopával k tomu víc a víc makat,abych se vypracovala výš a výš...

To je podle mě takový úkol něčího "Vzoru"... myslím,že to není vyloženě o tom někoho kopírovat i když se mnou někteří asi nebudou souhlasit.Ale přeci tu nejsem od toho,aby se mnou všichni souhlasili,žeano... =)

(pokud máme vzor,který nás "donutí" k tomu,abychom na sobě pracovali,můžeme v budoucnu také stát na stupních vítězů na mistrovství Evropy)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ume Ume | Web | 13. prosince 2010 v 17:31 | Reagovat

I když píšeš, že s tebou někdo nebude souhlasit, já souhlasím. Jo, máš pravdu. Člověk nemusí mít nějaký konktrétní vzor. Stačí, aby si oblíbil nějakého člověka, který je o něco lepší a my se pak chceme dostat na jeho úroveň.

A tady je ten můj blog, jak jsi se ptala u Idril. Nečekej nic úžasného, ani já nejsem nadšena. No, zbytek komentáře je u Idril. :D

2 Amelie Amelie | Web | 11. dubna 2012 v 21:37 | Reagovat

Gymnastika, tanec, koně - máš prima zájmy.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama