...po půl roce zase zpět v mém blogovém světě.

...doufala jsem,že najdu,ale stále hledám..

11. prosince 2010 v 12:45 | L. |  *Myšlenky..*
11.prosince...další rok skoro v háji..
Jak je to sakra možný,že ten čas tak rychle letí? Kde jsou ty časy,kdy jsem jako malá čekala celý rok jen a jen na Vánoce,na dárky a na tu atmosféru...Ne.Už nemám ráda Vánoce.Asi si o mně myslíte,že jsem divná.Já ani nevím,proč je nemám ráda.Prostě mi nějak nejdou pod nos.Aspoň že budou ty prázdniny.Na ty se naopak těším,jak malé děcko! Už se nemůžu dočkat,až 22.prosince skončím ve škole,zajdem si s kamarádama někam na pizzu.Zahájíme prázdniny pěkným odpolednem, nakonec se večer všichni obejmem a rozlítnem každý úplně někam jinam.A 25. konečně sednu na bus a odfrčím do Havlíčkova Brodu,kde mám takovou svou druhou rodinku..nejen příbuzné,ale ty nejlepší kamarády.Lepší už si přát ani nemůžu.Nejhezčí chvilky jsou s nima,největší sranda je vždycky s nima...Anet,Kristýna,Jessie,Pepík,Domča a Pavka..lidi bez kterých bych to za žádnou cenu nebyla já.Naposledy jsem v Brodě byla na konci října.Jo.Už je to dlouho.Už tam zase chci.! Je fajn vědět,že máte (třeba i 200 km od sebe) přátele a rodinu,která si vás váží a postavila by se za vás za každou cenu =) Je fajn moct někomu důvěřovat. =)
Ale to jsem se dostala trochu jinam,než jsem chtěla.Rok 2010 byl nejlepší,jaký být mohl..denně si říkám,jaký asi bude ten další..

Jo.Bylo to všechno úžasný..vzpomínek mám hrozně moc.Ale na jedno jsem stále nepřišla.Kdo vlastně jsem.Ptám se sebe dost často.Jo,možná vám to přijde vtipný..mně ostatně taky =D Prostě se hledám a stále nějak nenacházím..no tak třeba to v novým roce vyjde.

Nebezpečně jsem se rozepsala,asi vás přestanu zahlcovat svými myšlenkami a půjdu se naobědvat.Mamča udělala rizoto *_* .                                                                L.(Písnička,kterou naprosto miluju..sjíždím dokola a dokola) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Taychi Taychi | Web | 11. prosince 2010 v 20:29 | Reagovat

Též se na Vánoce netěším...my se s máti vždy hádáme to proto. Ovšem aspon dostanu konečně vlastní foták...žádnej nemáme doma.
Děkuji že se ti mé názory líbí :) Chtěla jsem psát dlouhý komentář ale zapoměla jsem to :(

2 Amelie Amelie | Web | 11. dubna 2012 v 21:31 | Reagovat

kdo jsi? Milá,chytrá, inteligentní dívka.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama