...po půl roce zase zpět v mém blogovém světě.

..ať žijou hybridní vločky..

14. prosince 2010 v 21:40 | L. |  *Den za dnem..?* =)
Opět nevím,čím začít =D
Tak to nějak zakecám.
Já že před dvouma dněma říkala,jakou mám radost ze sněhu??? Omyl.Jsem byla asi pod vlivem nějakých omamných látek.Školy nebo tak,chápete.
Nechápete.Nevadí.
Asi před pul hodinou jsem šla vynýst koš,kamarád na ICQ mi říkal,ať dávám bacha,že to tam pekelně klouže.Jo,jasný.
Vylezu z baráku,neujdu ani 10 kroků,podjede mi to a ležim.Skrz zuby jsem procedila něco jako "kurva,už dneska!" .. znáte to..Tak tuhle tlamu bych zařadila za nemálo ukázkovou.Super.Ještě jsem potkala kamaráda,kterej ze mě jen tak mimochodem měl strašnou prdel,když mě viděl =D.Nedivím se mu.
Takže se mnou určitě budete soucítit,když řeknu,že sezení mě celkem slušně bolí =D No.Jsem prostě šikovná,dokonalá,úžasná,bezchybná,neomylná..
..a taky občas kecám.

Když už jsem u toho stěžování si,tak si postěžuju,že si nemám poslední dobou na ICQ vůbec s kym povídat..kurna,kam se všichni poděli.Dobře,odpovim si sama.
Na facebook,kde chat věčně blbne.Možná mám jen hroznou potřebu si s někym furt povídat.Jo.To bude ono.S lidma ze třídy poslední dobou fakt řeč neni.Všichni trpí "zimní depresí" nebo jak bych nazvala takovej ten stav,kdy se člověka zeptáš,jak se má a on tě pošle do prdele.

Dneska nás dostala učitelka na zemák.Přišla do třídy ve který nás normálně neučí,ale dneska jsme tam byli.Ve třídách máme takový ty interaktivní tabule napojený na počítače nebo notebooky.Učitelka přišla do třídy a že nám promítne nějaký mapy nebo co.Odemkne skříň a zarazí se "Ale tady neni počítač!Kam zmizel?"....ze třídy se ozvalo "pani učitelko,tomu co tam je se říká notebook a je to taky počítač.." ... načež učitelka zrudla a skříň raději zavřela =D

Abych se dostala k nadpisu.
Dneska jsme při hodině měli střihat vločky.Učitelka spolíhala na naší gympláckou inteligenci (aneb jsme přeci Elita národa,10% populace..jak vtipné) ... Asi nás přecenila =D Mýma rukama vzniklo jakési hybridní cosi.Nevadí =D Dávám vám sem fotku.Ne že bych se měla čím chlubit,ale to se prostě nedá tohleto =D.

hybridní vločka

Mimochodem,až budete příště chtít "hlásnout na nějakém blogísku",tak tady to ani nezkoušejte,opravdu pro vás nikdo hlasovat nebude.V horším případě si od Bendy půjčím démona a to bude mít teprva zlou dohru =D =D =D

Lidi,já to dneska vzdávám.
Mějte se a smějte se.
L.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Benda z Monia Benda z Monia | Web | 14. prosince 2010 v 22:09 | Reagovat

No.. Vločka pěkná a jestli si chceš povídat, najdi si mne (na ICQ). :D Mám ho jen kvůli blogerům, takže proč to nevyužít ? xP Jsem tam, jak UŽ na mnoho místech - Benda z Monia.

2 Taychi Taychi | Web | 15. prosince 2010 v 6:15 | Reagovat

[1]: jasně najdi si jeho a pak mě a budeme spolu, níčit svět! :D
A nebo pokud máš skype :). Já mám obojí tak jestli chceš jsem tam jako"Kurenaj" :)... Já si též ráda povídám :D

3 Taychi Taychi | Web | 15. prosince 2010 v 14:45 | Reagovat

xD Ale budu tu až tak nějak od sedmi večer a Ben asi od šesti, no to víš jdeme ven :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama