...po půl roce zase zpět v mém blogovém světě.

Prosinec 2010

Vážení,další "normální" článek čekejte nejdřív zejtra večer!

21. prosince 2010 v 22:18 | L. |  *Den za dnem..?* =)
Tak stručně.
Sakra.
Už jsem měla napsanej krásnej dlouhej článek,když přiběhl kocour,skočil mi na klávesnici,zmáčkl záhadné démonické tlačítko a celý mi to vypl! A článek je v....vy moc dobře víte kde!
Psát se mi to teď znovu nechce,takže to vidim tak na zejtřek a kdoví jestli vůbec.

Jinak Bendo,jestli čteš teď tenhle článek,prosím,napiš o démonickém kocourovi,kterej ničí články šílených blogerů pouhým skokem na klávesnici!!!

Jestli to ten kocour udělá znovu,tak ho zbiju! =D

Omluvte zbytečnost tohohle článku.

L.

.Škola je jako vězení.Sedíme v ní a nevíme za co.

17. prosince 2010 v 19:02 | L. |  *Den za dnem..?* =)
Jaj.
Dva dny jsem tu nebyla.
Nebyl čas,nebyla nálada.Nic.
Dneska ze mě pravděpodobně taky nic moudrýho nevyleze.
Už se nemůžu dočkat,až začnou prázdniny.Poslední dobou je to všechno nějaký divný.Hlavně ve škole.Máme vždy před Vánoci takovou besídku,která se jmenuje "Třída baví třídu" a tu pořádá vždy nejstarší ročník.Letos jsme na nižším gymplu nejstarší my,takže to na nás padlo.Na začátku října jsme byli odhodlaní,jak už to začneme řešit,ale nějak k tomu nedošlo.Před tejdnem jsme si uvědomili,že 22.12. už to bude a že bychom mohli začít něco dělat.Hahaha.Na to,že jsme si měli za necelý tři tejdny zorganizovat veškerý ozvučení,program,připravit si ještě vlastní vystoupení,tak jsme byli celkem v klidu.Před tejdnem se začlo jakože něco připravovat.Nejsem z toho příliš moudrá.Hrajem sněhurku upravenou Mládkem.Hraju trpaslíka.Ha!Nejsem z toho úplně nadšená,ale tak co mám dělat,žeano.No,abych tu nemlela o ničem a dostala se k věci.

Dneska jsme byli sněhurku zkoušet.Bylo to vážně dokonalý.V prvních deseti minutách  zkoušení se pulka třídy totálně zhádala =D.Já prvně jen seděla,mlčela a pozorovala.Ale vzhledem k tomu,kůli čemu se pohádali jsem se pak taky musela ozvat.To jsem neměla dělat.Má milovaná třída si totiž div neroztrhala občanky kůli tomu,že v zákulisí vyjma účinkujících s námi byl i náš spolužák Standa,kterej nic nehrál,ale přišel tam k nám si povídat.Což se dvoum hlavním organizátorkám nelíbilo a začli mu tam docela drsně nadávat a tak nějak se z toho strhla docela drsná hádka. Pak si ty dvě začly stěžovat,jak jsme hrozný,že se tu hádáme jak malý děcka a podobně..no a já jen tak mimochodem utrousila,že kdyby nehrotily naprostý voloviny,tak že by se tu nikdo nehádal.Jak už jsem řekla.Měla jsem držet hubu.Ty dvě se do mě pustily takovým způsobem,že jsem se zvedla a se slovy "polibte mi klobouk" jsem se odebrala do obecenstva.A světe ukamenuj mě =D.

Tralaláá.

Dneska jsem byla dvakrát zkoušená.Jako bych to tušila.Frájina a fyzika.Obojí díkybohu za dva.Dostali jsme přepadovku z matiky.Celá třída měla zatmění.Dopadlo to takhle:

ehmm..
Jsme šikovná třída.Nepochybně.

Včera jsem byla na Harrym Potterovi v místním kině.Myslim,že film fajn.Je ale fakt,že kdyby po mě někdo chtěl,abych mu ho převyprávěla,nedala bych to dohromady.
Před kinem jsme pak potkali mé tři spolužáky.Ti si samozřejmě nemohli nechat ujít příležitost mě vyválet a nacpat mi sníh všude,kde to jde.Šla jsem tedy domů s pocitem,že každou chvíli umrznu.Ale jsem tady no.

Když je řeč o sněhu,objevila jsem fotku z loňský zimy =D.


Mno.

Já už nevim.Mizím.
Mějte se a smějte se.
L. (jako lama,žeano =D )

Bez nápadu..

15. prosince 2010 v 16:12 | L. |  *Den za dnem..?* =)
Tak dneska jsem,vážení,bez jakéhokoli nápadu na článek.
Mám dneska asi nějakej slabej den.
Nudila jsem se,tak jsem zkoušela něco vyfotit.U tý jedný fotky se nemůžu rozhodnout,která je lepší,jestli barevná nebo sépiová,tak jí sem dám v obou verzích.
Nečekejte nic extra.

Au revoir,mládeži.

barevna
sepiova
fotka
Ty první dvě sou beztak divný,ta poslední se mi celkem líbí,dala jsem si jí i jako profilovku na knihu xichtů =D . Asi po půl roce nová fotka =D.

..ať žijou hybridní vločky..

14. prosince 2010 v 21:40 | L. |  *Den za dnem..?* =)
Opět nevím,čím začít =D
Tak to nějak zakecám.
Já že před dvouma dněma říkala,jakou mám radost ze sněhu??? Omyl.Jsem byla asi pod vlivem nějakých omamných látek.Školy nebo tak,chápete.
Nechápete.Nevadí.
Asi před pul hodinou jsem šla vynýst koš,kamarád na ICQ mi říkal,ať dávám bacha,že to tam pekelně klouže.Jo,jasný.
Vylezu z baráku,neujdu ani 10 kroků,podjede mi to a ležim.Skrz zuby jsem procedila něco jako "kurva,už dneska!" .. znáte to..Tak tuhle tlamu bych zařadila za nemálo ukázkovou.Super.Ještě jsem potkala kamaráda,kterej ze mě jen tak mimochodem měl strašnou prdel,když mě viděl =D.Nedivím se mu.
Takže se mnou určitě budete soucítit,když řeknu,že sezení mě celkem slušně bolí =D No.Jsem prostě šikovná,dokonalá,úžasná,bezchybná,neomylná..
..a taky občas kecám.

Když už jsem u toho stěžování si,tak si postěžuju,že si nemám poslední dobou na ICQ vůbec s kym povídat..kurna,kam se všichni poděli.Dobře,odpovim si sama.
Na facebook,kde chat věčně blbne.Možná mám jen hroznou potřebu si s někym furt povídat.Jo.To bude ono.S lidma ze třídy poslední dobou fakt řeč neni.Všichni trpí "zimní depresí" nebo jak bych nazvala takovej ten stav,kdy se člověka zeptáš,jak se má a on tě pošle do prdele.

Dneska nás dostala učitelka na zemák.Přišla do třídy ve který nás normálně neučí,ale dneska jsme tam byli.Ve třídách máme takový ty interaktivní tabule napojený na počítače nebo notebooky.Učitelka přišla do třídy a že nám promítne nějaký mapy nebo co.Odemkne skříň a zarazí se "Ale tady neni počítač!Kam zmizel?"....ze třídy se ozvalo "pani učitelko,tomu co tam je se říká notebook a je to taky počítač.." ... načež učitelka zrudla a skříň raději zavřela =D

Abych se dostala k nadpisu.
Dneska jsme při hodině měli střihat vločky.Učitelka spolíhala na naší gympláckou inteligenci (aneb jsme přeci Elita národa,10% populace..jak vtipné) ... Asi nás přecenila =D Mýma rukama vzniklo jakési hybridní cosi.Nevadí =D Dávám vám sem fotku.Ne že bych se měla čím chlubit,ale to se prostě nedá tohleto =D.

hybridní vločka

Mimochodem,až budete příště chtít "hlásnout na nějakém blogísku",tak tady to ani nezkoušejte,opravdu pro vás nikdo hlasovat nebude.V horším případě si od Bendy půjčím démona a to bude mít teprva zlou dohru =D =D =D

Lidi,já to dneska vzdávám.
Mějte se a smějte se.
L.

Vánoce jsou tady,trpím hlady a vůbec prostě! =D

13. prosince 2010 v 20:49 | L. |  *Den za dnem..?* =)
Svět se zbláznil! =D

...tomu říkám parádní začátek jako obvykle absolutně nesmyslnýho článku =D Dneska je to o to horší,že pořádně nevim,co budu psát a tak uvidim (a částečně se obávám),co z toho vyleze..=D

Ráno jsme měli infuli a já měla takovej parádní nápad o tom,co napíšu za jako obvykle nenormální článek,když jsem s hrůzou zjistila,že v učebně informatiky nám nejde blog.cz!
První zrada!
..no nebyla bych to já,kdybych do odpoledne,kdy jsem přišla domů to krásný téma nezapoměla..mučím stále svou mysl,ale prostě si nevzpomenu!Sakra! =D
Den pokračoval...
Během dne jsem se taky dozvěděla,že má učitelka zkoušet na nějaký vyprávění z frájiny a já na to (světe tleskej mi),opět absolutně zapoměla! =D
Druhá zrada! =D (tentokrát mé mysli)
...chválabohu jsem zkoušená nebyla..
Přijdu domů.Brácha nikde.Mrknu na hodiny.16:05.Říkám si,do háje,kde je,dyť měl bejt už dávno doma.Jen pro upřesnění,bráchovi je 8.
Třetí zrada!
..tak jsem šla bráchu hledat.Né že bychom byli nějaký velký město,ale i tak to bylo jak hledat jehlu v kupce sena.Po půl hodině brácha nalezen.Klouzal se na kopci na školní tašce dolů ze svahu =D jak předvídatelné =D Jako správná zlá sestra jsem odvlekla bráchu domů =D
Už téměř vrcholem dne bylo,když jsem přišla domů a zjistila,že máme absolutně prázdnou ledničku...grrr =D
...seděla jsem tak na posteli a přemejšlela o čem sem napíšu.Jo.Vymyslela jsem to.Celá nadšená jsem běžela sem to opravdu napsat.Mezitim mi zavolala babička a diktovala mi,co chce,abych jí zejtra koupila.
Hovor skončil.
Otevřela jsem tedy blog.cz,přihlásila se.
Naskočil přede mnou Nový článek.
..a najednou si říkám..

.
.
.

"O čem jsem to ksakru chtěla psát???" =D =D =D


...Tak.Ste se dozvěděli,jak vznikl tento naprosto "smysluplný" článek =DSníh.Všude.

12. prosince 2010 v 21:06 | L. |  *Den za dnem..?* =)

Heh.
To bych nevěřila,že někdy budu mít z tý bílý studený věci takovou neuvěřitelnou radost.
Tady veškerej sníh roztál a bylo tu akorát bahno.Dneska jsem byla odpoledne na tréninku.Po třech hodinách strávených ve studiu jsem vylezla ven.Začlo sněžit.Co sněžit..Chumelit..hrozně moc.Obvykle bych se jenom zhnuseně otřásla a nadávala...ale já měla takovou děsnou radost.Nešla jsem rovnou domů.Vzala jsem to snad tou nejdelší cestou,vrazila si k tomu sluchátka do uší a poslouchala nádherný,magický texty Tomáše Kluse.Ačkoli jsem byla úplně promočená a měla jsem sníh úplně všude,bylo mi teplo..a nějak se mi poprvý za poslední dobu podařilo nepřemýšlet nad školou,lidma v ní,o vztazích,o tom jak je ted všechno nějaký jiný..soustředit se jen na text písničky a nic neřešit..
Přišla jsem domů celá zmáčená,ale s prázdnou hlavou.
Ve dveřích na mě vybafla mamka,ať se vysleču a jdu vysávat a mejt nádobí.
Zpět do reality.

Můj vzor???

12. prosince 2010 v 12:12 | L. |  *Myšlenky..*
No..
Nečekejte,že z tohohle článku budete nějak zvlášť moudří a že se dozvíte konkrétní jména.Ne.
Kdo/co to vlastně vzor je? Já si myslim,že každej to vidí trochu jinak.Je to člověk,kterého obdivujeme.To nepochybně.Ale k čemu slouží? Ehm =D "slouží"..to je dost blbě řečeno,ale určitě chápete,jak to myslím...chceme být jako náš vzor? .. Chceme ho kopírovat?...Nač chtít být něčí kopie,vždyť je to podle mně úplný holý nesmysl..Jo.Je fakt,že každý jsme originál a že někdo nemůže být úplná něčí kopie..to je jasný.Ale zase,kde bychom byli,kdybychom neměli nikdy žádný vzor???

Když jsem byla malá a začala dělat gymnastiku,chtěla jsem být jako má velká sestřenice..kdyby ona mě nezaujala tím,co dělala,možná bych ani cvičit nezačala...byla mým vzorem.Když jsem začla jezdit na koních,chtěla jsem být jako jeden můj čtrnáctiletý kamarád,který jezdil závodně..když jsem kdysi začla závodně tančit,taky jsem k tomu nepřišla úplně sama..byl člověk,který mě,aniž by něco říkal,dokopával k tomu víc a víc makat,abych se vypracovala výš a výš...

To je podle mě takový úkol něčího "Vzoru"... myslím,že to není vyloženě o tom někoho kopírovat i když se mnou někteří asi nebudou souhlasit.Ale přeci tu nejsem od toho,aby se mnou všichni souhlasili,žeano... =)

(pokud máme vzor,který nás "donutí" k tomu,abychom na sobě pracovali,můžeme v budoucnu také stát na stupních vítězů na mistrovství Evropy)


Kdo je vlastně kamarád?

11. prosince 2010 v 20:48 | L. |  *Myšlenky..*
(já a ti nej)

Brouzdala jsem po blozích a hodně mě zaujal článek Taychi...ta holčina má naprostou pravdu..nějak jsem se rozhodla se tu o tom také zmínit.Doufám,že to Taychi nebude vadit,pokud ano,omlouvám se =)

Přemýšlela jsem "Kdo je vlastně kamarád?" ... já si myslím,že kamarád je dost široký pojem..Není kamarád jako kamarád.Koho považujete za kamaráda? Já rozlišuji kamarády a přátele.Kamarád je pro mě člověk,se kterým se znám,mluvím s ním,ať už často nebo málokdy,na tom nezáleží.Ale nedůvěřuji mu.Hm.Nedůvěřuji,je také silné slovo..kdyby mi to takhle někdo řekl,pochopila bych to asi tak,jakože mi ten člověk něco provedl a tak k němu nemám žádnou důvěru,že mi dal důvod mu nedůvěřovat..takže to upřesním,co tím myslím..tím,že mu nedůvěřuji nemyslím,že by mi dal důvod mu nedůvěřovat,ale spíše mi zatím nedal úplný důvod mu důvěřovat...Jo.Je to zamotané,pochybuju,že to někdo pochopí,ale třeba jo.Nevím,jak to jinak vyjádřit.
Přítel je pro mě člověk,se kterým už jsem něco zažila,který mi rozumí,kterému mohu věřit..ráda bych řekla,že přátel mám hodně..Asi bych je dokázala spočítat na prstech.Ale ne.Tohle zní hodně nevděčně,já jsem za své opravdové přátele ráda..
Bohužel dobrých lidí,které jsem brala jako přátelé ubývá..a třeba to nemusí být samotným člověkem,ale něčím,co ho ovlivní..živej příklad jsou někteří lidi od nás ze třídy...byli to ti nejlepší a stále jsou,někde v hloubi duše určitě..ale začli pít,kouřit..na tom ovšem není nic špatného,děláme to všichni..dokud to nepřejde hranice a nevrazíte nebo někdo nevrazí vám nůž do zad..

Lidi byli vždycky svině,to nepochybně..někteří..ale když srovnám dobu byť jen před třema rokama s tou nynější? Kam ty vztahy spějou..tenkrát když se dva lidi pohádali,dokázal jeden přijít za druhým,vyříkat si to s ním a nakonec si s ním podat ruku na usmířenou.Dneska? Je tu ta pitomá síť facebooku,které jsem mimochodem taky propadla,ale nenechám si jí zavírat oči.Skoro denně čtu statusy typu "Achjo..pohádala se s *někým*,doufám,že mi odpustí" ... copak si to nedokážou lidi říct do očí??? Nebo "má neskutečně ráda a děkuje *někomu*" ... copak už si lidi neumí říct co cítí???
Je to smutný.Ale čím víc toho píšu,tím víc si přijdu,že tu zbytečně plácám písmena,slova a věty..Je to jako do větru,dokud si to neuvědomí lidi sami,slova sou zbytečný..

Zase se mi stalo to,jako vždycky..zas sem se dostala jinam..
Sakra.
Omlouvám se,jestli budete chtít vrátit těch pár minut,co jste strávili nad čtením tohohle článku..
L.

...doufala jsem,že najdu,ale stále hledám..

11. prosince 2010 v 12:45 | L. |  *Myšlenky..*
11.prosince...další rok skoro v háji..
Jak je to sakra možný,že ten čas tak rychle letí? Kde jsou ty časy,kdy jsem jako malá čekala celý rok jen a jen na Vánoce,na dárky a na tu atmosféru...Ne.Už nemám ráda Vánoce.Asi si o mně myslíte,že jsem divná.Já ani nevím,proč je nemám ráda.Prostě mi nějak nejdou pod nos.Aspoň že budou ty prázdniny.Na ty se naopak těším,jak malé děcko! Už se nemůžu dočkat,až 22.prosince skončím ve škole,zajdem si s kamarádama někam na pizzu.Zahájíme prázdniny pěkným odpolednem, nakonec se večer všichni obejmem a rozlítnem každý úplně někam jinam.A 25. konečně sednu na bus a odfrčím do Havlíčkova Brodu,kde mám takovou svou druhou rodinku..nejen příbuzné,ale ty nejlepší kamarády.Lepší už si přát ani nemůžu.Nejhezčí chvilky jsou s nima,největší sranda je vždycky s nima...Anet,Kristýna,Jessie,Pepík,Domča a Pavka..lidi bez kterých bych to za žádnou cenu nebyla já.Naposledy jsem v Brodě byla na konci října.Jo.Už je to dlouho.Už tam zase chci.! Je fajn vědět,že máte (třeba i 200 km od sebe) přátele a rodinu,která si vás váží a postavila by se za vás za každou cenu =) Je fajn moct někomu důvěřovat. =)
Ale to jsem se dostala trochu jinam,než jsem chtěla.Rok 2010 byl nejlepší,jaký být mohl..denně si říkám,jaký asi bude ten další..

Jo.Bylo to všechno úžasný..vzpomínek mám hrozně moc.Ale na jedno jsem stále nepřišla.Kdo vlastně jsem.Ptám se sebe dost často.Jo,možná vám to přijde vtipný..mně ostatně taky =D Prostě se hledám a stále nějak nenacházím..no tak třeba to v novým roce vyjde.

Nebezpečně jsem se rozepsala,asi vás přestanu zahlcovat svými myšlenkami a půjdu se naobědvat.Mamča udělala rizoto *_* .                                                                L.(Písnička,kterou naprosto miluju..sjíždím dokola a dokola)
...protože proto..=)

11. prosince 2010 v 11:47 | L. |  *Myšlenky..*
..Hmm..
Už jsem měla hodně blogů,ale u žádnýho jsem nevydržela dýl jak 14 dní =D.Ten poslední jsem zrušila asi před dvouma rokama.Tenkrát jsem na blogu zabíjela čas..ještě předtím jsem na internetu neustále brouzdala po stránkách jako byli lide.cz,xchat a tak =D jenže pak přišel facebook a tohle všechno šlo doháje.Už jsem tam dva roky..skoro denně a začlo mě to štvát..protože tam chodím,ani nevím proč..přestože mě to nebaví,nějak nezvládnu smazat ty dva roky života..fotky a tak..
Rozhodla jsem se,že než publikovat svý myšlenky na facebooku,kde je čte 200 lidí,budu se vypisovat tady,fotky vkládat sem a bude to fajn..snad..
A doufám,že mi to vydrží dýl jak 14 dní ... a když né,tak se svět nezboří.. třeba mě tenhle blogovej svět chytne..

Už nějak nevim..

L.

Obrázky - Andělé : 4